HİZMETLERİMİZ

ADR IMDG VE RID EĞİTİMLERİ

Tehlikeli madde taşımacılığı zincirinde yer alan ve faaliyet gösteren tüm işletmelerin ilgili personeline aldırmakta sorumlu olduğu eğitimler yasal zorunluluk haline gelmiştir ve bu eğitimler “Genel Bilinçlendirme”, “Tehlikeli Madde Temel Eğitimi”, “Göreve Özgü Eğitim” gibi isimlerle de anılmaktadır. Bunun yanında Denizyolu ve Demiryolu ile tehlikeli maddelerin taşınması sürecinde çalışan personellerin, yalnızca yetkilendirilmiş eğitim kurumlarından alabildiği IMDG Kod ve RID personel eğitimlerini de gerçekleştirebilen yetkilendirilmiş eğitim kuruluşuyuz.

Eğitimler, interaktif eğitim teknikleri kullanılarak projektör, slayt, bilgisayar vb. ile eğitim türüne göre değişen eğitim materyalleri ile destekli ve insan odaklıdır. Eğitim sonunda ise başarılı olan kişilere ‘’Eğitim Katılım Sertifikası’’ düzenlemekteyiz.

Teklif almak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

ÜLKER ANADOLU ULUSLARARASI DANIŞMANLIK
asıl faaliyet alanı ADR, IMDG VE RID ve diğer taşıma modları ile ulusal-uluslararası mevzuatlara göre Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti sunmaktır.

İLETİŞİM

Atakent Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dumankaya Miks Sitesi No:48 B2 Blok D98 Küçükçekmece / İstanbul TELEFON: +90 212 803 42 02 E-POSTA: postmaster@anadolutmgd.com
TEKLİF AL