HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ÜLKER ANADOLU ULUSLARARASI DANIŞMANLIK asıl faaliyet alanı ADR, IMDG VE RID ve diğer taşıma modları ile ulusal-uluslararası mevzuatlara göre Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti sunmaktır. Bunun yanı sıra Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlanması, Yangın Güvenliği ve Kimyasal Dökülme Konularında eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

  • ADR
  • IMDG KOD
  • RID
img

ADR

ADR (Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması) , tehlikeli maddelerin, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden, güvenli ve düzenli şekilde kamuya açık karayolu ile taşınmasını sağlayan bir yönergedir, Bu yönerge, taşıma faaliyetinde yer alan tüm tarafların yükümlülük ve çalışma koşullarını belirlemektedir. Firmamız T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kuruluş olup deneyimli kadromuz ile ADR kapsamında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti vermektedir.

img

IMDG KOD

IMDG KOD (Denizyoluyla Taşınan Tehlikeli Yüklere İlişkin Uluslarararası Kod), tehlikeli yüklerin, diğer yasal sözleşme ve kodlara da uyarak (MARPOL, IMSBC vb.) insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden güvenli şekilde denizyolu ile ulusal ve uluslararası taşınmasını sağlayan anlaşmadır. Taşıma faaliyetinde yer alan tüm tarafların yükümlülük ve çalışma koşullarını belirlemektedir. Firmamız T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kuruluş olup deneyimli kadromuz ile IMDG kapsamında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti vermektedir.

img

RID

RID (Tehlikeli Malların Demiryoluyla Uluslararası Taşınmasına İlişkin Yönetmelik), Türkiye sınırları içerisinde ulusal demiryolu altyapı ağı üzerinde yabancı tren veya vagonlar dahil demiryolu ile yapılan tehlikeli madde taşımacılığını, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden taşınmasını sağlayan yönergedir. Firmamız T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş kuruluş olup deneyimli kadromuz ile RID kapsamında Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Teklif almak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

ÜLKER ANADOLU ULUSLARARASI DANIŞMANLIK
asıl faaliyet alanı ADR, IMDG VE RID ve diğer taşıma modları ile ulusal-uluslararası mevzuatlara göre Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti sunmaktır.

İLETİŞİM

Atakent Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dumankaya Miks Sitesi No:48 B2 Blok D98 Küçükçekmece / İstanbul TELEFON: +90 212 803 42 02 E-POSTA: postmaster@anadolutmgd.com
TEKLİF AL