HİZMETLERİMİZ

MUAFİYET RAPORU

Bilindiği üzere yılda 50 ton ve üzeri ve sınıf 1, sınıf 7 maddelerde ise miktarına bakılmaksızın tehlikeli maddeler iştigal eden işletmeler, bununla birlikte toplam araç kapasitesi 50 ton olan taşımacıların Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı istihdam etmesi ya da yetkilendirilmiş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kuruluşlarından hizmet alması gerekmektedir.

Ancak; İlgili yönergeler ve bakanlıkça belirlenen bazı şartların hasıl olması neticesinde, bazı işletmelerin bu yükümlülükten muafiyet durumları gündeme gelebilmektedir. Bu kapsamda ÜLKER ANADOLU ULUSLARARASI DANIŞMANLIK olarak işletmenizi ziyaret ederek muafiyet durumunuzu inceliyor ve işletmenize özgü muafiyet raporu düzenliyoruz.

Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Teklif almak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

ÜLKER ANADOLU ULUSLARARASI DANIŞMANLIK
asıl faaliyet alanı ADR, IMDG VE RID ve diğer taşıma modları ile ulusal-uluslararası mevzuatlara göre Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti sunmaktır.

İLETİŞİM

Atakent Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dumankaya Miks Sitesi No:48 B2 Blok D98 Küçükçekmece / İstanbul TELEFON: +90 212 803 42 02 E-POSTA: postmaster@anadolutmgd.com
TEKLİF AL