HİZMETLERİMİZ

TEHLİKELİ MADDELERDEN NUMUNE ALMA

4458 Sayıyı Gümrük Kanunu gereği Gümrük idaresi ülkeye giriş yapan herhangi bir maldan, konşimentoda veya beyannamede belirtilen ürünün ülkeye giren ürünle aynı olup olmadığını doğrulamak adına numune talebinde bulanabilmektedir. Bununla birlikte tehlikeli madde alımı yapan işletmeler, maddenin herhangi bir özelliğini tayin etmek için ‘’Analiz Numune’’ veya analiz sonuçlarına yapılabilecek itirazların çözümünde kullanılacak ‘’Şahit Numune’’ adı ile anılan numune talep edebilmektedir. Yine 4458 sayılı Gümrük Kanunu, numune alımı işlemi yapacak kişilerin bu konuda yeterliliğe sahip kişiler olması ve uygun şartların sağlaması konularını vurgulamaktadır.

Firmamız tehlikeli maddelerin etkileri ve numune alma konularındaki eğitimli personelleri ile kazasız ve herhangi bir çevresel etki bırakmadan bu yükümlülüğünüzü gümrük idaresi ile koordineli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Teklif almak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

ÜLKER ANADOLU ULUSLARARASI DANIŞMANLIK
asıl faaliyet alanı ADR, IMDG VE RID ve diğer taşıma modları ile ulusal-uluslararası mevzuatlara göre Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti sunmaktır.

İLETİŞİM

Atakent Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dumankaya Miks Sitesi No:48 B2 Blok D98 Küçükçekmece / İstanbul TELEFON: +90 212 803 42 02 E-POSTA: postmaster@anadolutmgd.com
TEKLİF AL