HİZMETLERİMİZ

YANGIN VE KİMYASAL MADDE DÖKÜLMELER EĞİTİM VE TATBİKATLARI

Bilindiği üzere 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik ve İşyerlerin de Acil Durumlar Hakkında Yönetmelik’ de Yangın, deprem ve benzeri afetlerde binada bulunanların tahliyesini sağlayan, olaya ilk müdahaleyi yapan, arama-kurtarma ve söndürme olaylarına katılan ekiplerin oluşturulması zorunlu hale getirilmiştir. Yine aynı yasal dayanaklara bakıldığında bu ekiplerin ilgili konularda özel eğitim alması gerektiği açıkça belirtilmektedir.

Bu zorunluluklarla beraber Türkiye’de afet konularında ki en önemli sorun insanların kaderci yaklaşımları ve eğitimsiz olmalarıdır. İstatistiki veriler değerlendirildiğinde işyerlerinde acil durumlarda görevli kişilerin bulunması ve bu kişilerin ilgili konularda yeterli eğitimi almış olmaları yangın v.b olaylarda maddi, manevi kayıpları düşürdüğünü ve/veya en aza indirdiğini göstermektedir.

Bu bağlamda Firmamız M.E.B tarafından yetkili Level I ve Level II sınıf Yangın Eğitmenlerimiz ile işletmenizde materyal destekli bir eğitim ile bu sorunun üstesinden gelecek ve etkin, kalıcı bir bilinç oluşturacaktır.

Teklif almak için iletişim sayfamızdan form doldurabilirsiniz.

ÜLKER ANADOLU ULUSLARARASI DANIŞMANLIK
asıl faaliyet alanı ADR, IMDG VE RID ve diğer taşıma modları ile ulusal-uluslararası mevzuatlara göre Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık hizmeti sunmaktır.

İLETİŞİM

Atakent Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Dumankaya Miks Sitesi No:48 B2 Blok D98 Küçükçekmece / İstanbul TELEFON: +90 212 803 42 02 E-POSTA: postmaster@anadolutmgd.com
TEKLİF AL